MOBİLMED


Kafanızdaki soruların kısa cevapları..

SIKÇA SORULAN SORULAR

Gerek egzersiz yapanların gerekse kalp hastalığı riski taşıyanların EKG sinyali takibi ritm bozulmalarını anlayıp olası bir kalp krizinde erken müdahelede önemli bir yer tutmaktadır. Mobil cihazlarla takip ve gerektiğinde sağlık görevlileri ile iletişime geçip verilerin hastaneye gitmeden sağlık görevlilerince önce gözden hayat kurtarıcı bir etmendir. Kablosuz ve giyilebilir cihazlar ise günümüzün yaşam tarzına uygun bir hayat standardı getirecektir. Bu sebeplerden dolayı Kablosuz Mobil Yarabandı EKG projesi ortaya çıkmıştır. Bunun tshirt ve bileklik versiyonları da bunu takip etmiştir.

Mobilmed Medikal Sistemler, Bluetooth teknolojisi ile kardiyo çipten gelen verileri cep telefonlarına aktararak, kullanıcılara göre belli bir tarihçe oluşmasını sağlamıştır. Elde edilen bu veriler bulut ortamındaki sinyal işleme algoritmaları ile analiz edilip ritm bozukluklarından taşikardi,bradikardi ve atriyal fibrasyon üzerinde durulmuştur. Bunların ardından meydana gelebilecek kalp krizi olasılığına karşı gerekli uyarılar ve sağlık görevlilerine sms mesaj gönderimleri düzenlenmiştir.

Spor ve egzersiz amaçlı merkezlerde veya bireysel kullanım, ve kalp ameliyatı sonrasında doktor gözetiminde kullanım

Firmamızın yurtiçinde bulunmaması, kendi malzemesini üretip ve fiyat avanyajı olması, kolay, anlaşılır Türkçe uygulaması bulunması, kalp ritim bozukluklarının tespiti analizinin sağlanması ve verilerin bulut ortamda toplanıp kaliteli very depolanması.

Eczanelerde doktorların önerisi dahilinde satışlarımız olacaktır. Ürün sipariş bilgileri yakında eklenecektir.